Бізнес-план: Як Відкрити Стоковий Магазин європейського Одягу

В магазинах «Касандра» Вы можете найти модели самых крупных европейских брендов, таких как: Scotch and Soda, Silvian Heach, Tom Tailor, E-bound, E-moi, Diesel и другие. Магазини стоку, що будуть знаходитися поруч, можуть не бути проблемою для вашої торгової точки, бо категорія товарів може бути різною.

Частково це правда. Благодаря нам, вам не придется долго искать сток обуви в Киеве оптом, ведь мы всегда готовы предложить вам широкий выбор и оптимальные решения, так как главная цель нашей компании – довольные клиенты. Товар в стоковому магазині повинен швидко продаватися, а асортимент одягу оновлюватися щотижня як мінімум.

Дійсно, ціни на сток спочатку можуть не приносити значного доходу, адже буде потрібно напрацювати свою базу клієнтів. “Ексклюзив” – це зазвичай такий же одяг, як і “на вагу”, брендовий одяг оптом (щелчок мыши следующая статья) тільки в кращому стані, чистіший та новіший. Варто зауважити, що хороші речі довго на полицях в стокових магазинах одягу не припадають пилом, знижки рідко доходять до 50%.

Насправді ж, в сток попадають лише нові речі, просто вони виготовлені для колекцій, які були дуже актуальними минулих сезонів У той же час, продавати одяг сток за високими цінами непросто і вимагає певного вміння і винахідливості. Ось і головна відмінність секонд-хенду та стоку, адже покупець отримає новий одяг за хорошою ціною.

Всю эту брендовую обувь сток оптом в Киеве и всей Украине предлагает купить по доступной стоимости Еще до недавнего времени приобрести стоковую одежду было возможно только за границей, отслеживая акции и сезонные распродажи, сегодня же, благодаря помощи компании, данный товар доступен каждому клиенту.

У той же час, існують місця з великою прохідністю і високою орендною ставкою, але торгівля стоком в них неефективна (сток – це не продукти, купить сток оптом які купує кожен, а досить специфічний товар) Дійсно, ті люди, які прийшли до продажу брендових років десять тому, напрацювали широку клієнтську базу, мають хороші топові місця, і не збираються зменшувати обороти.

Кількість стокових магазинів щорічно збільшується, але рідко вони можуть конкурувати між собою. Одежда оптом и секонд-хенд с доставкой, Купить сток оптом, Сток Україна, Cток, Євросток, Евро сток знаходиться за адресою вулиця Промислова, 60, Львів, Львівська область, Україна, 79000, неподалік від цього місця знаходяться: Cток оптом lidl, Crane sports, Tcm tchibo (64 метра), EUROSTOK – сток оптом (148 метрів), Одежда оптом, Євросток (153 метра), Сток одяг та взуття гуртом (162 метра), ТМ Podolyanka (185 метрів).

Примітно, що ще кілька років тому багато людей мали незрозуміле ставлення до стоку, відносили весь товар до категорії секонд-хенду. Пропонуючи якісний одяг для дітей від виробника оптом, компанія «Мікс товари» націлена на довготривалу роботу з кожним своїм діловим партнером.

Або європейські бутіки також не всю продану колекцію в результаті збуває оптом за низькою ціною. Если вы планируете открыть свой магазин или интернет-магазин брендовой обуви, сток купить оптом в Украине (Киеве и не только) будет лучшим решением.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *