Artem Yakunin (ArtemYakunin), Gdansk, Komsomolsk, Poltava Oblast

Особливо це стосується молоді, яка не бажає мати речі, які не відносяться до категорії світових брендів. Відкриваючи свої представництва в Україні, європейські та американські компанії предлагають вироби за тією ж ціною, що і у себе на батьківщині.

Таким чином, продаж стокового одягу – чудова можливість за помірні гроші одягатися стильно і мати доступ до якісного одягу, взуття та аксесуарів відомих брендів Англомовне слово “stock” означає “запас”, “залишок”, а в перекладі з професійної мови цей термін застосовується до магазинів економ-класу, у яких продають одяг минулих колекцій і товар, який не реалізували через фірмові магазини.

Це говорить про хороший стан дешевого брендовий одяг оптому, винятковості її якості, відсутності значній мірі зносу або порушення чистоти. Фабричний брендовый сток оптом – це ті речі, які з різних причин не пішли зі складу фабрики. Кожен лот можна подивитися на фото або відео, крім того є відео розпакування готових лотів до відправки в наших спільнотах telegram, viber і ютуб.

На жаль не завжди можна знати, з яких саме речей формується стоковий пакет, іноді трапляється товар зі значними дефектами, сильно залежані речі. Здійснюється розпродаж колекцій 2016 зі знижками. Крім того, у комісійних нерідко можна знайти нові речі з уцінкою, які потрапляють туди з великих магазинів, де не вийшло їх продати.

У самій Італії діють фабричні і магазинні стоки, де розпродують складські та товарні залишки, надлишки виробництва. Сток (Евросток) – категорія речей, що не були у вжитку і на них обов’язково збережені фірмові етикетки і ярлики. Серед них є вітчизняні торгові марки і зарубіжні, які конкурують між собою, пропонуючи модні вироби.

Секрет успіху SRS Company полягає в професійному і згуртованому колективі людей, які отримують задоволення від своєї роботи Саме такі магазини можуть запропонувати брендові речі на будь-який смак, при цьому за максимально доступною ціною, яка часто на 90% нижче, ніж у фірмовому бутіку.

Шукаєте інтернет-магазин чоловічого і жіночого одягу, що пропонує опт на вигідних умовах? Постачальники жіночого одягу оптом в нашій країні, безпосередньо працюють з нашою компанією, забезпечуючи мінімальну вартість продукції на сучасному ринку Кожен лот можна подивитися на фото або відео, крім того є відео розпакування готових лотів до відправки в наших спільнотах telegram, viber і ютуб.

Тому італійський сток оптом – це виключно стильний та красивий одяг та взуття. Особливо це стосується молоді, яка не бажає мати речі, які не відносяться до категорії світових брендів. Як тільки ви відвідаєте наш онлайн-каталог, то обов’язково знайдете відповідь на запитання: де купувати красивий, стильний та дешевий одяг на будь-який випадок.

Таким чином, продаж стокового одягу – чудова можливість за помірні гроші одягатися стильно і мати доступ до якісного одягу, взуття та аксесуарів відомих брендів. Стоковий одяг оптом надходить до нас і у випадку, якщо на виробництві приймається рішення про виготовлення додаткової партії товару з невитраченого матеріалу.

При необхідності ми робимо додаткові фото або показуємо товар по відео, також можна подивитися видераспаковки реальних лотів в наших спільнотах вайбер і телеграм, або приїхати до нас у Львів за адресою: вулиця Промислова, 60 і купити на місці.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *