How To Get A Сток Опт Украина?

Магазин, в якому присутній одяг однієї або декількох торгових марок, може похвалитися підвищеною увагою клієнтів. Ми реалізуємо якісну продукцію від провідних постачальників за доступними цінами. Ціни дуже різні і принцип їх утворення не менш загадковий, ніж на Старому базарі.

Грамотний інформаційний супровід покупки, ввічливе і уважне обслуговування, зручні способи оплати та доставки економлять час і моральні цінності наших клієнтів. Щоб забезпечити регулярні постачання одягу сток гуртом в Україні на вигідних умовах, ми ретельно розробляємо правильні маршрути й плануємо логістичні схеми, що дозволяють максимально скоротити витрати на доставлення, зберігання та інші витрати.

Як насправді? Насправді, стоковий одяг – це одяг, сток оптом украина котрий лишився у виробника на складах, не продався “в сезон” і пропонується покупцю за зниженими цінами. Якщо вас зацікавив сток оптом, вам не обов’язково вирушати з Луцька до нашої оптоввї бази у Львові, оскільки ми маємо великий досвід доставки товару в будь-яку точку України.

На кожній одиниці присутній оригінальна бирка і плівка, а якщо фабричний сток, а не магазинний, то кожна річ в заводській упаковці виробника. Традиційно вважається, що одягтися недорого у нові речі можна на базарі. Якщо ви продаєте одяг сток, то ймовірність помилки при закупівлі товару на оптових базах, які торгують стоком, досить велика Ми пропонуємо Вам виключно якісні та відмінні сток одежда оптові речі від європейських виробників.

Брендовий одяг оптом в Одесі і по всій Україні – це товар, який користується постійним попитом у покупців. Стоковий одяг та взуття – це новенькі товари, які з різних причин потрапили до категорії «СТОК». Тому і виникає одяг сток оптом – брендові речі минулих колекцій і поточних, що не продалися в якихось торгових точках.

Такі магазини, як правило, жіляться на два зали: один, де товар можна придбати “на вагу”, інший, як його називають, “з ексклюзивом” Сток-одяг не відноситься до категорії секонд-хенд, оскільки в ньому немає ніяких сумнівних домішок, крім нових речей, куплених на різних розпродажах, в магазинах і так далі.

Співпрацювати з нами вигідно, оскільки компанія закуповує брендовий одяг оптом безпосередньо у виробників, які реалізують складські залишки, і у дистриб’юторів, які здають нерозпроданий товар. Всі ми знаємо що з кожним днем люди намагаються економити та витрачати менше коштів тому такі магазини одягу дуже популярні і приносять в рік небувалі прибутки, тому що кількість одягу та покупців колосальна.

Компанія «Eurostok» – це одна з провідних фірм в нашій країні, яка має доступ до товарних залишках величезної кількості відомих брендів, придбання яких може підвищити рівень продажів у Вашому магазині роздрібної торгівлі одягу. Купити сток в Вінниці оптом і в роздріб – це найкраще рішення для багатьох клієнтів.

Ви можете придбати у нас оптом за найнижчими в столиці цінами сток одяг для хлопчиків і дівчаток від 0 до 13 років: пінетки, повзунки, комбінезони, кофтинки, костюми, сорочки, штани, спідниці, сукні та все інше, що допоможе розвивається особистості увійти в світ зі смаком. Тому, для цих цілей є величезні дистриб’ютори, одежда сток які займаються скупкою великих лотів у виробників і далі розбивають їх на дрібні, а потім проводять подальшу реалізацію.

Ми пропонуємо широкий вибір якісного одягу, доступні ціни та високий сервіс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *